Main Menu
User Menu

V./3. oddělení /finanční a komerční/ [1927-1938]

3rd Section /Financial and Commercial/ of the 5th Department

     
Název:
Name:
V./3. oddělení /finanční a komerční/
Originální název:
Original Name:
V./3. oddělení /finanční a komerční/
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1927
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
24.09.1938
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.1927-27.07.1937 V. odbor
27.07.1937-24.09.1938 V. odbor
Dislokace:
Deployed:
01.01.1927-24.09.1938 Praha, Budova ministerstva /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.1927-30.12.1929 Suchý, Václav (Plukovník)
30.12.1929-DD.06.1936 Suchý, Václav (Generál)
DD.11.1936-21.07.1937 Spěváček, Viktor (Plukovník)
21.07.1937-24.09.1938 Spěváček, Viktor (Generál)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Fidler, Jiří – Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
URL : https://www.valka.cz/V-3-oddeleni-financni-a-komercni-1927-1938-t201189#575194Verze : 0
MOD