Main Menu
User Menu

Registrace a první přihlášení

Registration and first login

Diskuse

RegistraceRegistrace na tomto webu je vyžadována v případě, že chcete vkládat nové příspěvky, přijímat notofikace a využívat další rozšířené funkce tohoto webu. K registraci je nutné zvolit si uživatelské jméno, heslo a zadat platnou e-mailovou adresu, kam bude doručena zpráva obsahující kód pro dokončení registrace.

V horním menu vždy vidíte informaci, zdali jste přihlášeni (pak se zobrazuje vaše uživatelské jméno) nebo Nepřihlášeni. Obě tyto položky slouží jako menu, tedy po najetí se objeví volby, které v případě nepřihlášeného uživatele umožní přihlásit se (pokud již máte účet zřízen) nebo registrovat (pokud u nás zatím účet nemáte)

(kliknutím na obrázek si jej zvětšíte, zmáčknutím tlačítka ESC nebo křížkem v pravém horním rohu opět zavřete)

Registrace obsahuje pravidla užití, je třeba jim věnovat pozornost, jejich nedodržování může vést až k trvalé blokaci přístupu na naše stránky.Přečtením pravidel a následnou registrací s těmito pravidly souhlasíte.

V registraci se vyplní uživatelské jméno, heslo, e-mailová adresa.


Pokud se jméno či e-mail v naší databázi již nachází, systém zahlásí chybu a nabídně možnost zaslat zapomenuté heslo k již vytvořené registraci.


Pokud je vše v pořádku, systém založí nového uživatele a na e-mailovou adresu zadanou během registrace zašle kontrolní kód ve formě odkazu.


Přejděte do svého e-mailového klienta, najděte námi zaslaný aktivační email (občas je třeba prohlédnout i složku SPAM, zdali náš e-mail nezapadl mezi nevyžádanou poštu) a kliknutím na odkaz v tomto e-mailu se registrace dokončí a je možné se následně přihlásit.
URL : https://www.valka.cz/Registrace-a-prvni-prihlaseni-t180573#529564Verze : 9
MOD

PřihlášeníPro přihlášení zvolte v horním menu volbu NEPŘIHLÁŠEN, PŘIHLÁŠENÍZadáním kombinace uživatelského jména a hesladojde buď k úspěšnému přihlášení (zároveň se zobrazí počet nepřečtených soukromých zpráv a stáhne se vaše osobní nastavení, barevné schéma-světlý či tmavý režim a skrytí reklamy)nebo k chybě, která je indikována upozorněním.Nejčastější chyby při přihlášení
- špatné uživatelské jméno (nikoliv email, ale jméno, které jste si zvolili během registrace)
- špatné heslo (v obou případech stačí pomocí volby ZAPOMENUTÉ HESLO požádat o zaslaní informaci na emailovou adresu
- u nové registrace zatím nebyla dokončena aktivace pomocí odkazu, zaslaného vám emailem. Najdětě tento email a klikněte na uvedený odkaz pro dokončení aktivace a možnost přihlášení se
- delší dobu neaktivní účty bez příspěvků a článků mažeme v souladu s pravidly GDPR

Pokud se nacházíte na stránce, která již tuto funkcionalitu umožňuje, zobrazí se vám ihned po přihlášení odpovídající funkce a ovládací prvky přihlášeného uživatele. Není třeba stránku znovunačítat. To platí pro zobrazení sekce fóra / kategorie a pro zobrazení tématu.

URL : https://www.valka.cz/Registrace-a-prvni-prihlaseni-t180573#529629Verze : 2
MOD
Úspěšně přihlášeni? Ja se orientovat na tomto webu se dozvíte v dalším tématu: Orientace na tomto webu
URL : https://www.valka.cz/Registrace-a-prvni-prihlaseni-t180573#681591Verze : 1
MOD