Main Menu
User Menu

III. skupina Noční stíhací eskadry 11 [1945-1945]

3rd Group of the 11th Night Fighter Wing / III. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 11 (III./NJG 11)

     
Název:
Name:
III. skupina Noční stíhací eskadry 11
Originální název:
Original Name:
III. Gruppe des Nachtjagdgeschwaders 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.01.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
04.01.1945-02.03.1945 Sankt Augustin, Fliegerhorst Bonn-Hangelar /
02.03.1945-29.03.1945 Bad Lippspringe, Einsatzhafen Lippspringe /
29.03.1945-08.04.1945 Oldenburg, Fliegerhorst Oldenburg /
08.04.1945-02.05.1945 Hamburk, Einsatzhafen Hamburg-Fuhlsbüttel /
02.05.1945-08.05.1945 Leck, Fliegerhorst Leck /

Velitel:
Commander:
12.01.1945-08.05.1945 Krause, ? (Hauptmann)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
04.01.1945-08.05.1945 7. letka Noční stíhací eskadry 11
04.01.1945-31.03.1945 8. letka Noční stíhací eskadry 11
04.01.1945-31.03.1945 9. letka Noční stíhací eskadry 11

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/njagd/njg11.htm
URL : https://www.valka.cz/III-skupina-Nocni-stihaci-eskadry-11-1945-1945-t75269#549487Verze : 2
MOD