Main Menu
User Menu

Pěší prapor 71 /výsadkový/ [1947-1949]

71st Infantry Battalion /Airborne/

     
Název:
Name:
Pěší prapor 71 /výsadkový/
Originální název:
Original Name:
Pěší prapor 71 /výsadkový/
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1947
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1949
Nástupce:
Successor:
Výsadkový prapor 71
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1947-15.08.1948 2. oddělení
15.08.1948-01.10.1949 Velitelství výsadkového vojska
Dislokace:
Deployed:
01.10.1947-01.10.1949 Zákupy, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
03.03.1948-01.10.1949 Pěší prapor Československých parašutistů
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.10.1947-01.10.1949 VÚ 0000 Zákupy
Zdroje:
Sources:
www.vojenstvi.cz
Šolc, J.: Červené barety
URL : https://www.valka.cz/Pesi-prapor-71-vysadkovy-1947-1949-t49664#418301Verze : 1
MOD