Main Menu
User Menu

Goršečnoje, Letiště Goršečnoje [RRRR-RRRR]

Gorshechnoye Airfield

Аэродром Горшечное

     
Název:
Name:
Letiště Goršečnoje
Originální název:
Original Name:
Аэродром Горшечное
Další názvy:
Other Names:
DD.07.1942-DD.01.1943 Feldflugplatz Gorschetschnoje
Obec:
Municipality:
Goršečnoje
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
51°32'17.00"N 38°02'35.00"E
Vznik:
Established:
DD.MM.RRRR ?
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR ?
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.ww2.dk (p.197)
URL : https://www.valka.cz/Gorsecnoje-Letiste-Gorsecnoje-RRRR-RRRR-t252181#694067Verze : 0
MOD
Letiště Goršečnoje


Původně letiště sovětského letectva. V roce 1942 okupováno německou Luftwaffe. Zdroje uvádějí několik variant transkripce do němčiny - Gorschetschnoje, Gortschetnoje nebo Gorstschetnoje.


Zdroje:
www.ww2.dk (p.197)
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Gorsecnoje-Letiste-Gorsecnoje-RRRR-RRRR-t252181#694117Verze : 0
MOD