Main Menu
User Menu

Politická skupina [1950-1962]

Political Group

     
Název:
Name:
Politická skupina
Originální název:
Original Name:
Politická skupina
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.08.1950
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1962
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
15.08.1950-01.10.1951 Zpravodajské oddělení
01.10.1951-01.10.1962 Zpravodajská správa
Dislokace:
Deployed:
15.08.1950-01.10.1962 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.04.1951-01.05.1951 Babka, Rudolf (Kapitán)
01.05.1951-DD.12.1951 Babka, Rudolf (Major)
DD.02.1960-DD.11.1960 Dudek, Jozef (Podplukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_48.htm
URL : https://www.valka.cz/Politicka-skupina-1950-1962-t233164#644934Verze : 2
MOD