Main Menu
User Menu

Skupina „B“ /pátrací/ [1945-1950]

Group „B“ /Search/

     
Název:
Name:
Skupina „B“ /pátrací/
Originální název:
Original Name:
Skupina „B“ /pátrací/
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.08.1950
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.06.1945-15.08.1950 2. oddělení (zpravodajské) hlavního štábu
Dislokace:
Deployed:
01.06.1945-15.08.1950 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
12.06.1945-15.10.1945 Vacek, Otakar (Major)
15.10.1945-DD.MM.RRRR Zuska, Josef (Podplukovník)
15.12.1947-15.08.1950 Vinický, Ctibor (Podplukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1946-15.08.1950 Skupina „B/o“ /obranná/
01.01.1946-15.08.1950 Skupina „B/v“ /operační zpravodajství/
01.01.1946-15.08.1950 Skupina „B/z“ /strategické zpravodajství/

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_48.htm
URL : https://www.valka.cz/Skupina-B-patraci-1945-1950-t233098#644849Verze : 0
MOD