Main Menu
User Menu

Štáb strategického plánování [2014- ]

Staff of Strategic Planning / Štáb strategického plánovania

     
Název:
Name:
Štáb strategického plánování
Originální název:
Original Name:
Štáb strategického plánovania
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.2014
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb strategického plánování a rozvoja spůsobilostí
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.2014-DD.MM.RRRR Generální štáb Ozbrojených sil Slovenské republiky
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.2014-01.08.2014 Pokorný, Josef (Brigádny generál)
01.08.2014-DD.MM.2015 Hirka, Ivan (Brigádny generál)
07.01.2016-01.08.2017 Pach, Ivan (Brigádny generál)
DD.MM.2017-14.10.2018 Staviarsky, Slavomír (Brigádny generál)
15.10.2018-DD.MM.RRRR Babiar, Peter (Brigádny generál)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ján Lichner, Jaroslav Nižňanský, Imrich Purdek, Milan Šmida, Pavol Vitko - V službách vlasti, demokracie a mieru, Magnet Press, ISBN 978-80-89169-14-6 www.mosr.sk
Ročenky OS SR
denník Sme, Pravda, e-Bulletin OS SR
archív autora
URL : https://www.valka.cz/Stab-strategickeho-planovani-2014-t204093#580749Verze : 3
MOD