Main Menu
User Menu

Lodní sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu [1939-1943]

Ship Section 3rd Bureau of the Imperial Army General Staff Office / 船舶課 第三局 帝国陸軍参謀

     
Název:
Name:
Lodní sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Originální název:
Original Name:
船舶課 第三局 帝国陸軍参謀
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.03.1939
Předchůdce:
Predecessor:
10. sekce (přeprava) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Datum zániku:
Disbanded:
DD.10.1943
Nástupce:
Successor:
10. sekce (přeprava) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.03.1939-DD.10.1943 3. kancelář (přeprava a spojení) Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.03.1939-DD.10.1943 ?, Tokyo /
Přednosta / náčelník:
Chief:
09.03.1939-01.08.1939 Suzuki, Keiji (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1939-23.01.1940 Suzuki, Keiji (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
23.01.1940-01.08.1940 ?
01.08.1940-01.03.1941 Iketani, Hanjirō (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.03.1941-06.11.1941 Iketani, Hanjirō (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
06.11.1941-25.04.1942 Ichita, Ikkan (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
25.04.1942-02.05.1942 neobsadené, vacant
02.05.1942-01.08.1942 Arao, Okikatsu (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.08.1942-15.10.1943 Arao, Okikatsu (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.03.1939-DD.10.1943 Lodní skupina 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/参謀本部船舶課
https://sakurataro.org/db/参謀本部運輸課
URL : https://www.valka.cz/Lodni-sekce-3-kancelare-Kancelare-Imperialniho-armadniho-generalniho-stabu-1939-1943-t187935#546271Verze : 4
MOD