Main Menu
User Menu

10. sekce (přeprava) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu [18RR-1939]

10th Section (Transport) 3rd Bureau of the Imperial Army General Staff Office / 第10節 (運輸) 第三局 帝国陸軍参謀

     
Název:
Name:
10. sekce (přeprava) 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Originální název:
Original Name:
第10節 (運輸) 第三局 帝国陸軍参謀
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.19RR
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.03.1939
Nástupce:
Successor:
Železniční sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu, Lodní sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.MM.RRRR-DD.03.1939 3. kancelář (přeprava a spojení) Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.19RR-DD.03.1939 ?, Tokyo /
Přednosta / náčelník:
Chief:
10.08.1914-19.08.1918 Kishimoto, Shikatarō (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
19.08.1918-06.12.1922 Kihara, Kiyoshi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
06.12.1922-06.08.1923 Saito, Hisashi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
06.08.1923-02.03.1926 ?
02.03.1926-28.07.1926 Matsuda, Makihei (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
28.07.1926-26.07.1927 ?
26.07.1927-06.03.1930 Samlah, Masuo (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
06.03.1930-01.08.1931 Matsuda, Makihei (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1931-01.08.1933 Kusaba, Tatsumi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1933-01.08.1935 Watanabe, Ubun (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1935-01.12.1936 Adachi, Hatazō (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.12.1936-01.03.1937 Kato, Rinpei (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
01.03.1937-15.07.1938 Kato, Rinpei (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
15.07.1938-09.03.1939 Yamamoto, Kiyoe (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/参謀本部運輸課
URL : https://www.valka.cz/10-sekce-preprava-3-kancelare-Kancelare-Imperialniho-armadniho-generalniho-stabu-18RR-1939-t187860#546112Verze : 12
MOD