Main Menu
User Menu

Suzuki, Keidži

Keiji Suzuki / 鈴木敬司

     
Příjmení:
Surname:
Suzuki
Jméno:
Given Name:
Keidži
Jméno v originále:
Original Name:
鈴木敬司 / すずき・けいじ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Šizuoka /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: 27. armáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/鈴木敬司
URL CZ: https://www.valka.cz/Suzuki-Keidzi-t187936#546272Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Keiji-Suzuki-t187936#546272Version : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Suzuki
Jméno:
Given Name:
Keidži
Jméno v originále:
Original Name:
鈴木敬司 / すずき・けいじ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.05.1918 Vojenská akadémia
24.12.1926-29.11.1929 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1918 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1939 plukovník
02.08.1943 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
09.03.1939-01.08.1939 Velitel : Lodní sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
01.08.1939-23.01.1940 Velitel : Lodní sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
09.03.1939-23.01.1940 náčelník Lodní sekce 3. kanceláře Kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
23.01.1940-01.02.1941 pridelený k Generálnemu štábu (odlúčený v Ranshirushi)
01.02.1941-06.11.1941 Hlavný južný ženista? (Burma)
06.11.1941-01.08.1942 pridelený k veleniu Južnej armády
01.08.1942-11.06.1943 náčelník štábu 7. divízie
11.06.1943-25.09.1943 pridelený k Sekcii armádnej prepravy
25.09.1943-10.03.1944 velitel 2. prepravného okresu
10.03.1944-01.02.1945 náčelník štábu 27. armády
01.02.1945-DD.09.1945 velitel 5. prepravného okresu
01.02.1945-DD.09.1945 velitel Armádnej prepravnej kontroly Otaru
08.04.1945-DD.09.1945 velitel železničného okresu Sapporo
29.05.1945-DD.09.1945 pridelený k Severnému vojenskému okresu
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/鈴木敬司
URL CZ: https://www.valka.cz/Suzuki-Keidzi-t187936#546277Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Keiji-Suzuki-t187936#546277Version : 0
MOD