Main Menu
User Menu

Trenčín, Kasárna Slovenského národního povstáni [RRRR- ]

Trenčín, Barracks of Slovak National Uprising

     
Název:
Name:
Trenčín, Kasárna Slovenského národního povstáni
Originální název:
Original Name:
Kasárne Slovenského národného povstania Trenčín
Další názvy:
Other Names:
DD.10.1887-DD.MM.RRRR Fridrichove kasárny
Obec:
Municipality:
Trenčín
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°53'40.71"N 18°03'03.31"E
Vznik:
Established:
DD.MM.RRRR ?
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-09.12.2012 Slovák, Štefan (Plukovník)
10.12.2012-31.10.2013 Gacko, Ľubomír (Plukovník)
01.11.2013-31.01.2014 Žarnovický, Ján (Plukovník)
01.02.2014-28.02.2018 Ševčík, Jozef (Plukovník)
01.03.2018-DD.MM.RRRR Kraushuberová, Zuzana[/url] (Plukovník)
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
DD.10.1887-DD.MM.1893
Pěší pluk č. 71
71st Infantry Regiment
DD.MM.1901-08.08.1914
Pěší pluk č. 71
71st Infantry Regiment
15.08.1950-10.10.1950
Výsadkový prapor 65
65th Airborne Battalion
01.09.1963-31.10.1992
2. provozní prapor
2nd Support Battalion
31.10.1992-01.11.1992
3. provozní prapor
3rd Support Battalion
01.11.1992-31.12.1992
3. provozní pluk
3rd Support Regiment
31.12.1992-31.12.1992
63. provozní skupina
63rd Support Group
01.01.1993-01.10.2000
3. provozní pluk
3th Service Regiment
01.10.1995-01.03.2003
5. výpočtové středisko
5th Computer Centre
01.10.2000-01.01.2004
Provozní prapor Velitelství pozemních sil
Service Battalion of Ground Force Headquarters
01.03.2003-01.07.2009
Středisko řízení a provozu komunikačních a informačních systémů
Management and Operation of Communications and Information Systems Centre
01.01.2004-01.04.2004
Prapor zabezpečení velení Velitelství pozemních sil OS SR
Command Support Battalion of Ground Force Headquarters
01.04.2004-01.01.2006
Prapor podpory velení
Command Support Battalion
01.04.2004-30.11.2005
Protiletadlová baterie
Anti-aircraft Battery
01.11.2007-DD.MM.RRRR
Prapor podpory velení
Command Support Battalion
01.11.2007-30.06.2009
Protiletadlová baterie
Anti-aircraft Battery
01.12.2007-01.07.2009
Spojovací velitelství
Signal Command
DD.MM.2008-DD.MM.RRRR
Ředitelství vojenské policie
Directorate of Military Police
01.07.2009-01.11.2013
Základna stacionárnich komunikačních a informačních systémů
Base of Stationary Communications and Information Systems
01.11.2013-DD.MM.RRRR
Brigáda bojového zabezpečení
Combat Service Brigade
01.09.2014-DD.MM.RRRR
Odbor operací a policejních činností
Department of Operation and Police Activities
01.09.2014-DD.MM.RRRR
Odbor podpory policejního výkonu Trenčín
Department of Support of Police Activities Trenčín

Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR -
Poznámka:
Note:
ul. Železničná 3 Trenčín
Zdroje:
Sources:
https://www.mosr.sk/data/att/23029_subor.pdf
https://www.mosr.sk/data/att/23114_subor.pdf
archív autora
URL : https://www.valka.cz/Trencin-Kasarna-Slovenskeho-narodniho-povstani-RRRR-t125607#426258Verze : 0
MOD
Diskuse
chcel by som sa spytat vedel by mi niekto povedat ake zlozky sidlili v tychto kasarnach od 1945 do 1990?
dakujem
URL : https://www.valka.cz/Trencin-Kasarna-Slovenskeho-narodniho-povstani-RRRR-t125607#513143Verze : 0