Main Menu
User Menu

Hlavní polní velitelství 590 [1944-1944]

590th High Field Command

Oberfeldkommandantur 590 (OFK 590)

     
Název:
Name:
Hlavní polní velitelství 590
Originální název:
Original Name:
Oberfeldkommandantur 590
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.03.1944
Předchůdce:
Predecessor:
Hauptverbindungsstab 590
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1944
Nástupce:
Successor:
Velitelství armádní týlové oblasti 1. armády
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.03.1944-05.08.1944 Velitelství armádní oblasti Jižní Francie
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
03.07.1944-30.09.1944 Kohl, Otto (Generalleutnant)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-polni-velitelstvi-590-1944-1944-t214041#601668Verze : 0
MOD