Main Menu
User Menu

Hlavní polní velitelství 394 [1942-1944]

394th High Field Command

Oberfeldkommandantur 394 (OFK 394)

     
Název:
Name:
Hlavní polní velitelství 394
Originální název:
Original Name:
Oberfeldkommandantur 394
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.05.1942
Předchůdce:
Predecessor:
Náhradní brigáda 204
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
04.05.1942-30.08.1944 Velitelství branné moci Ostland
Dislokace:
Deployed:
04.05.1942-DD.10.1944 Riga, ? /

Velitel:
Commander:
04.05.1942-25.10.1943 Wolfsberger, Franz (Generalleutnant)
25.10.1943-25.08.1944 John, Friedrich-Wilhelm (Generalleutnant)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-polni-velitelstvi-394-1942-1944-t213810#601001Verze : 1
MOD