Main Menu
User Menu

Oddělení zahraničních styků [1969-1989]

Foreign Relations Department

     
Název:
Name:
Oddělení zahraničních styků
Originální název:
Original Name:
Oddělení zahraničních styků
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1969
Předchůdce:
Predecessor:
Správa pro zahraniční styk
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1989
Nástupce:
Successor:
Správa zahraničních vztahů
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1969-01.09.1971 Zpravodajská správa
01.09.1971-01.01.1989 Generální štáb Československé lidové armády
Dislokace:
Deployed:
01.09.1969-01.01.1989 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.01.1973-01.05.1975 Choma, Michal (Plukovník)
01.05.1975-30.06.1985 Choma, Michal (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_137.htm
URL CZ: https://www.valka.cz/Oddeleni-zahranicnich-styku-1969-1989-t231942#642937Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Foreign-Relations-Department-t231942#642937Version : 0
MOD