Main Menu
User Menu

Služba raketového a dělostřeleckého vyzbrojování [1985-1992]

Artillery and Rocket Armament Department of the Western Military District

     
Název:
Name:
Služba raketového a dělostřeleckého vyzbrojování
Originální název:
Original Name:
Služba raketového a dělostřeleckého vyzbrojování Zapadního vojenského okruhu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1985
Předchůdce:
Predecessor:
Výzbrojní oddělení
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1985-01.01.1992 Západní vojenský okruh
Dislokace:
Deployed:
01.09.1985-01.01.1992 Tábor, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.09.1985-02.10.1986 Aulický, Ladislav (Plukovník)
02.10.1986-DD.10.1990 Aulický, Ladislav (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1985-01.01.1992 2. výzbrojní základna
01.09.1985-31.10.1986 21. dělostřelecká základna
01.09.1985-31.10.1986 31. dělostřelecká základna
01.09.1985-01.01.1992 52. muniční základna
31.10.1986-31.10.1989 11. dělostřelecká základna
31.10.1989-31.10.1991 31. dělostřelecká základna

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pavel Minařík, otázka č. 486, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_33.htm
Pavel Minařík, otázka č.366, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_25.htm
URL : https://www.valka.cz/Sluzba-raketoveho-a-delostreleckeho-vyzbrojovani-1985-1992-t231651#642437Verze : 0
MOD