Main Menu
User Menu

Velitelství tankových jednotek VII [1943-1945]

7th Command of Tank Troops

Kommandeur der Panzertruppen VII

     
Název:
Name:
Velitelství tankových jednotek VII
Originální název:
Original Name:
Kommandeur der Panzertruppen VII
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.03.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství rychlých jednotek VII
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
25.03.1943-08.05.1945 Vojenský okruh VII
Dislokace:
Deployed:
25.03.1943-08.05.1945 Mnichov, ? /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.03.1943-01.04.1943 Náhradní a výcvikový motocyklistický střelecký prapor 7
01.04.1943-01.11.1944 Náhradní tankový průzkumný oddíl 7
01.11.1943-31.03.1944 Náhradní tankový průzkumný oddíl 7
31.03.1944-08.05.1945 Náhradní tankový průzkumný oddíl 7
10.06.1944-08.05.1945 Tankový náhradní oddíl 17

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-tankovych-jednotek-VII-1943-1945-t221648#618306Verze : 0
MOD