Main Menu
User Menu

Velitelství armádní týlové oblasti 536 [1944-1945]

536th Army Rear Area Command

Kommandant des rückwärtigen Armeegebiets 536 / Korück 536

     
Název:
Name:
Velitelství armádní týlové oblasti 536
Originální název:
Original Name:
Kommandant des rückwärtigen Armeegebiets 536
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.12.1944
Předchůdce:
Predecessor:
Oberfeldkommandantur 894
Datum zániku:
Disbanded:
06.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.12.1944-06.05.1945 19. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
12.01.1945-25.01.1945 Neidholdt, Fritz (Generalleutnant)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-armadni-tylove-oblasti-536-1944-1945-t210887#594820Verze : 0
MOD