Main Menu
User Menu

Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu [1888-1945]

Triangulation Section of the Land Surveying Department Army General Staff / 三角科長 陸地測量部

     
Název:
Name:
Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
Originální název:
Original Name:
三角科長 陸地測量部
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.05.1888
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
DD.05.1888-DD.09.1945 Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
Dislokace:
Deployed:
DD.05.1888-DD.09.1945 ?, Tokyo /
Přednosta / náčelník:
Chief:
14.02.1912-10.08.1914 Kawahito, Kiyotaro (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
10.08.1914-06.08.1923 ?
06.08.1923-02.03.1926 Ishii, Eikitsu (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
02.03.1926-01.08.1929 Aoyagi, Kazuo (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1929-23.05.1932 Suzuki, Motonaga (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
23.05.1932-27.06.1932 ?
27.06.1932-01.08.1933 Satake, Yasujirō (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1933-01.08.1934 Noguchi, Masayoshi (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1934-15.03.1935 Iwakura, Shigekado (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
15.03.1935-01.08.1936 Iwakura, Shigekado (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1936-01.03.1938 Shimoda, Nobuo (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.03.1938-15.07.1938 Omae, Kenzaburō (Rikugun Čúsa / 陸軍中佐)
15.07.1938-01.08.1939 Omae, Kenzaburō (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
01.08.1939-05.12.1940 Teizō, Kubo (Rikugun Taisa / 陸軍大佐)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/陸地測量部
URL : https://www.valka.cz/Triangulacni-sekce-Oddeleni-katastralniho-mapovani-Generalniho-stabu-1888-1945-t189914#549962Verze : 10
MOD