Main Menu
User Menu

Išii, Eikicu

Eikitsu Ishii / 石井英橘

     
Příjmení:
Surname:
Išii
Jméno:
Given Name:
Eikicu
Jméno v originále:
Original Name:
石井英橘 / いしい・えいきつ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
30.11.1881 ?, prefektura Wakajama /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
06.09.1945 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 16. ženijný pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/石井英橘
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Isii-Eikicu-t189744#549670Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Išii
Jméno:
Given Name:
Eikicu
Jméno v originále:
Original Name:
石井英橘 / いしい・えいきつ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.09.1909-10.07.1912 Technologický inštitút, Tokyjská Imperiálna univerzita
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-22.11.1901 vojenská akadémia
DD.MM.RRRR-18.12.1907 Armádna delostrelecká technická škola
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
23.06.1902 podporučík
02.08.1904 poručík
21.12.1907 kapitán
02.05.1916 major
01.11.1919 podplukovník
06.08.1923 plukovník
10.08.1928 generálmajor
07.12.1932 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
06.08.1923-02.03.1926 Velitel : Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
01.08.1929-07.12.1932 Velitel : Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
23.06.1902-09.10.1907 Železničný prapor
09.10.1907-21.12.1907 Adjutant Železničný pluk
21.12.1907-DD.09.1909 Železničný pluk
DD.09.1909-25.01.1913 Armádna delostrelecká technická škola
25.01.1913-11.07.1913 Adjutant Železničný pluk
11.07.1913-05.12.1913 Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
05.12.1913-15.11.1916 náčelník ? sekcie Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
15.11.1916-06.08.1923 Inštruktor, Armádna delostrelecká technická škola
06.08.1923-02.03.1926 náčelník Triangulační sekce Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
02.03.1926-09.05.1928 velitel 16. ženijného praporu
09.05.1928-10.08.1928 pridelený k Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
10.08.1928-01.08.1929 náčelník 1. sekcia, Armádny technický výskumný inštitút
01.08.1929-07.12.1932 náčelník Oddělení katastrálního mapování Generálního štábu
27.12.1932-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

13.04.1932

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

29.04.1934

Řád Vycházejícího slunce 2. třídy
2nd Class, The Order of the Rising Sun, Gold and Silver Star
旭日重光章 / きょくじつじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/石井英橘
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Isii-Eikicu-t189744#549924Verze : 2
MOD