Main Menu
User Menu

Dělostřelecký oddíl 11 [1941-1943]

11th Artillery Division / Delostrelecký oddiel 11

     
Název:
Name:
Dělostřelecký oddíl 11
Originální název:
Original Name:
Delostrelecký oddiel 11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.10.1941
Předchůdce:
Predecessor:
Dělostřelecký oddíl II/11
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
19.10.1941-01.08.1943 Rychlá divise
Dislokace:
Deployed:
19.10.1941-01.08.1943 východoevropské válčiště

Velitel:
Commander:
19.10.1941-21.02.1941 Čilík, Jozef (Major)
25.02.1942-30.06.1942 Dobrovodský, Jozef (Major)
DD.10.1942-04.01.1943 Vogl, Jozef (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
19.10.1941-01.08.1943 Dělostřelecká baterie 3/11
19.10.1941-01.08.1943 Dělostřelecká baterie 5/11

Ručně vyplněné položky:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pecina, Jozef: Poľné delostrelectvo Rýchlej divízie 1941-1941 (od Kijeva po Mius), Vojenská história 1/2005
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-oddil-11-1941-1943-t187874#546138Verze : 0
MOD