Main Menu
User Menu

Dělostřelecký oddíl II/11[1940-1941]

2nd Artillery Battalion / Delostrelecký oddiel II/11

     
Název:
Name:
Dělostřelecký oddíl II/11
Originální název:
Original Name:
Delostrelecký oddiel II/11
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
19.10.1941
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1940-19.10.1941 Delostrelecký pluk 11
Dislokace:
Deployed:
01.10.1940-22.06.1941 Hlohovec, kasárny /
22.06.1941-19.10.1941 východoevropské válčiště

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Šeban, Ondrej ( )
25.07.1941-19.10.1941 Čilík, Jozef (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1940-10.10.1941 Dělostřelecká baterie 4/11
01.10.1940-10.10.1941 Dělostřelecká baterie 5/11
01.10.1940-25.07.1941 Dělostřelecká baterie 6/11
10.10.1941-19.10.1941 Dělostřelecká baterie 1/11
10.10.1941-19.10.1941 Dělostřelecká baterie 3/11

Ručně vyplněné položky:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pecina, Jozef: Poľné delostrelectvo Rýchlej divízie 1941-1941 (od Kijeva po Mius), Vojenská história 1/2005
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-oddil-II-11-1940-1941-t180225#528824Verze : 3
MOD