Main Menu
User Menu

Letištní správa Tri Duby [1945-1946]

Airfield Authority Tri Duby

     
Název:
Name:
Letištní správa Tri Duby
Originální název:
Original Name:
Letištní správa Tri Duby
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
14.03.1946
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1945-28.10.1945 Velitelství letecké oblasti 4
28.10.1945-02.01.1946 Velitelství letectva 4. oblasti
02.01.1946-14.03.1946 Velitelství leteckých základen 4. oblasti
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1945-14.03.1946 Sliač, letiště /

Velitel:
Commander:
DD.MM.1945-14.03.1946 ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vojenský historický archiv Praha, www.vojenstvi.cz, www.valka.cz, IRRA,Miroslav : ČESKOSLOVENSKÉ VOJENSKÉ LETECTVO 1945-1950 I. díl (Svět křídel 2006)ISBN 80-86808-33-5, Vystavěl, Stanislav: Bez nich by nevzlétli (Svět křídel Cheb 2008) ISBN 978-80-86808-54-3
URL : https://www.valka.cz/Letistni-sprava-Tri-Duby-1945-1946-t165382#499124Verze : 0