Main Menu
User Menu

Naváděcí stanoviště NS-3 [1978-1992]

Ground Control Intercept (GCI-3)

     
Název:
Name:
Naváděcí stanoviště NS-3
Originální název:
Original Name:
Naváděcí stanoviště NS-3
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1978
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
Naváděcí stanoviště NS-3 Třebotovice
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1978-01.05.1991 3. Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany státu
01.05.1991-31.12.1992 3. Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
01.09.1978-31.12.1992 Třebotovice, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.09.1978-31.12.1989 Foltín, Jaromír (podplukovník )
01.01.1990-31.12.1992 Ondřich, Ladislav (podplukovník )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR R-824
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR R-831
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
VÚA Praha
URL : https://www.valka.cz/Navadeci-stanoviste-NS-3-1978-1992-t163061#494877Verze : 2