Main Menu
User Menu

Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany [1991-1992]

Command Post of 3rd Air Defense Division

     
Název:
Name:
Velitelské stanoviště 3. divize PVO
Originální název:
Original Name:
Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1991
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany státu
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
Velitelské stanoviště 3. divize protivzdušné obrany
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1991-31.12.1992 3. divize protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
01.11.1991-31.12.1992 Větrušice, velitelské stanoviště /

Velitel:
Commander:
01.11.1991-31.12.1992 Dostál, Josef (plukovník, Ing.)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.05.1991-31.12.1992 Naváděcí stanoviště NS-1
01.05.1991-31.12.1992 Naváděcí stanoviště NS-2
01.05.1991-31.12.1992 Naváděcí stanoviště NS-3
01.05.1991-31.12.1992 Naváděcí stanoviště NS-4
01.05.1991-31.12.1992 Naváděcí stanoviště NS-5
01.05.1991-31.12.1992 Velitelské stanoviště 1. stíhacího leteckého pluku
01.05.1991-31.12.1992 Velitelské stanoviště 11. stíhacího leteckého pluku
01.05.1991-31.08.1991 Velitelské stanoviště 5. stíhacího leteckého pluku

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Zdroj: "Historie místa velení letectvu a PVO Větrušice"
URL : https://www.valka.cz/Velitelske-stanoviste-3-divize-protivzdusne-obrany-1991-1992-t48598#189316Verze : 1