Main Menu
User Menu

Federální ministerstvo obrany [1990-1992]

Federal Ministry of Defence

     
Název:
Name:
Federální ministerstvo obrany
Originální název:
Original Name:
Federální ministerstvo obrany
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.06.1990
Předchůdce:
Predecessor:
Federální ministerstvo národní obrany
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
30.06.1990-31.12.1992
Dislokace:
Deployed:
30.06.1990-31.12.1992 Praha, ? /
Přednosta / náčelník:
Chief:
30.06.1990-18.10.1990 Vacek, Miroslav (armádní generál)
18.10.1990-02.07.1992 Dobrovský, Luboš ( )
02.07.1992-31.12.1992 Andrejčák, Imrich ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
29.06.1990-31.12.1992 Armádní středisko vrcholového sportu DUKLA
29.06.1990-31.12.1992 Hlavní správa pozemních vojsk
29.06.1990-31.12.1992 Hlavní stavební a ubytovací správa
29.06.1990-31.12.1992 Hlavní týl
29.06.1990-31.12.1992 Personální správa
29.06.1990-31.12.1992 Správa vojenského školství
29.06.1990-31.12.1992 Správa vyzbrojování a technického zapezpečení
29.06.1990-01.05.1991 Velitelství letectva a protivzdušné obrany státu
29.06.1990-31.12.1992 Velitelství vojsk civilní obrany
29.06.1990-01.01.1992 Východní vojenský okruh
29.06.1990-01.01.1992 Západní vojenský okruh
30.06.1990-31.12.1992 Generální štáb Československé armády
01.05.1991-31.12.1992 Velitelství letectva a protivzdušné obrany
01.12.1991-31.12.1992 Správa tankového a mechanizovaného vojska
01.01.1992-31.12.1992 Vojenské velitelství Východ
01.01.1992-31.12.1992 Vojenské velitelství Západ
01.03.1992-31.12.1992 Vojenské velitelství Střed

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Federalni-ministerstvo-obrany-1990-1992-t147300#593772Verze : 2
MOD