Main Menu
User Menu

Remontní eskadrona 4 [1945-1947]

4th Remont Squadron

     
Název:
Name:
Remontní eskadrona 4
Originální název:
Original Name:
Remontní eskadrona 4
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1947
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1945-01.10.1947 Jezdecká korouhev 4
Dislokace:
Deployed:
01.10.1945-15.05.1946 Topoľčany, kasárny /
15.05.1946-01.10.1947 Malacky, kasárny /

Velitel:
Commander:
25.10.1945-13.12.1945 Tomáš, Ján (Kapitán)
Výzbroj:
Armament:
01.10.1945-01.10.1947 ?
Poznámka:
Note:
01.12.1946-01.10.1947 VÚ 2271 Malacky
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina poválečná, fond (Jezdecká korouhev 4), https://www.vojenstvi.cz/vasedotazy_26.htm ,
URL : https://www.valka.cz/Remontni-eskadrona-4-1945-1947-t115992#402093Verze : 1
MOD