Main Menu
User Menu

Ministri obrany Slovenska [1939-1945]

Ministri obrany Slovenska v rokoch 1939 až 1945




14.3.1939 - 4.9.1944 - generál I. triedy Ferdinand Čatloš (reálne do 2.9.1944, keď odletel na povstalecké územie a bol internovaný)


5.9.1944 - 4.4.1945 - Štefan Haššík
URL : https://www.valka.cz/Ministri-obrany-Slovenska-1939-1945-t58514#195230Verze : 0
MOD