Main Menu
User Menu

Ministerstvo obrany [1993- ]

Ministry of Defence

     
Název:
Name:
Ministerstvo obrany
Originální název:
Original Name:
Ministerstvo obrany
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Federální ministerstvo obrany
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-DD.MM.RRRR Praha, ?
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1993-DD.MM.RRRR Generální štáb Armády České republiky
01.01.1993-DD.MM.RRRR Výcviková základna mírových sil OSN
01.09.1993-31.12.2000 Hlavní úřad Civilní ochrany České republiky
DD.MM.1993-30.09.2000 6. zabezpečovací brigáda
DD.MM.1993-DD.MM.RRRR Ústřední vojenská nemocnice
01.07.2013-DD.MM.RRRR Agentura komunikačních a informačních systémů
01.07.2013-DD.MM.RRRR Agentura logistiky
01.07.2013-DD.MM.RRRR Agentura vojenského zdravotnictví

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
zřízeno zákonem č. 548/1992 Sb., který novelizoval zákon č. 2/1969 Sb.
Zdroje:
Sources:
www.mocr.army.cz
URL : https://www.valka.cz/Ministerstvo-obrany-1993-t145869#469013Verze : 0
MOD