Main Menu
User Menu

Dělostřelecké velitelství ke zvláštnímu použití 186 [1942-1944]

186th Special Purpose Artillery Command / Artillerie-Kommandeur z.b.V. 186

     
Název:
Name:
Dělostřelecké velitelství ke zvláštnímu použití 186
Originální název:
Original Name:
Artillerie-Kommandeur z.b.V. 186
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.12.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
23.10.1944
Nástupce:
Successor:
Dělostřelecké velitelství 486
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.12.1942-23.10.1944 LXXXVI. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
24.03.1943-07.06.1944 Westram, Hellmuth (Generalmajor)
07.07.1944-23.10.1944 Barde, Konrad (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecke-velitelstvi-ke-zvlastnimu-pouziti-186-1942-1944-t187901#546201Verze : 3
MOD