Dělostřelecké velitelství 134 [1940-1944]

134th Artillery Command / Artillerie-Kommandeur 134

     
Název:
Name:
Dělostřelecké velitelství 134
Originální název:
Original Name:
Artillerie-Kommandeur 134
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.05.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
31.08.1944
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1943-31.08.1944 XXXXIV. armádní sbor
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
15.05.1940-10.12.1940 Ansat, John (Oberst)
20.12.1940-20.09.1941 Seidlitz und Gohlau, Hans-Heinrich von (Oberst)
20.09.1941-26.09.1942 Philipp, Ernst (Oberst)
26.09.1942-25.04.1943 Braun, Julius (Oberst)
23.07.1943-04.12.1943 Filzinger, Friedrich (Oberst)
04.12.1943-31.08.1944 Kohlwalt, Paul (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecke-velitelstvi-134-1940-1944-t187004#544686Verze : 0
MOD
banner 1 top banner 5 top banner 6 top

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2019 : 85.000,- Kč
Příjmy doposud : 64.741,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!