Main Menu
User Menu

4. dělostřelecká brigáda [1945-1947]

4th Artillery Brigade

     
Název:
Name:
4. dělostřelecká brigáda
Originální název:
Original Name:
4. dělostřelecká brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1945
Předchůdce:
Predecessor:
2. protitanková brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1947
Nástupce:
Successor:
3. dělostřelecká brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1945-01.10.1947 Velitelství dělostřelectva 2. oblasti
Dislokace:
Deployed:
01.10.1945-DD.MM.1946 Tábor, kasárny /
DD.MM.1946-01.10.1947 Příbram, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.02.1947-01.10.1947 Bernas, Jan (Podplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
01.10.1945-01.10.1947 ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1945-01.10.1947 Dělostřelecký pluk 203
01.10.1945-01.10.1947 Dělostřelecký pluk 204

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.12.1945-DD.MM.1946 VÚ 0000 Tábor
DD.MM.1946-01.10.1947 VÚ 0000 Příbram
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina poválečná, fond (4. dělostřelecká brigáda)
URL : https://www.valka.cz/4-delostrelecka-brigada-1945-1947-t49471#191684Verze : 0
MOD