Main Menu
User Menu

Ixtapaluca

Ixtapaluca (MX-MEX)

     
Název:
Name:
Ixtapaluca
Originální název:
Original Name:
Ixtapaluca
Další názvy:
Other Names:
náhuatl - miesto kde sa močí soĺ
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Región Texcoco
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°18'50.2122"N 98°53'09.3366"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Ixtapaluca, Ayotla, Coatepec, San Francisco Acuautla, Tlapacoya, Tlapizahuac, Col. Manuel Avila Camacho, Río Frío a iné lokality
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1527
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Archeologická zóna Acozac
Muzea:
Museums:
Múzeum obliehania Tlapacoye
Osobnosti:
Personalities:
Bardomiano Alegre
Telésforo Roldán Yanez
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_mex
URL : https://www.valka.cz/Ixtapaluca-t98221#362908Verze : 0
MOD