Main Menu
User Menu

Tecun Uman

Tecun Uman (Ayutla)(GT-SM)

     
Název:
Name:
Tecun Uman
Originální název:
Original Name:
Tecun Uman
Další názvy:
Other Names:
Ayutla 1), Tecún Umán
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
14°40'38.679"N 92°08'22.1994"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Ayutla, Los Angeles, El Guarumo, Las Margaritas, Triunfo, Zanjón El Tiesto, Zanjón San Lorenzo, osady: Atlantida
Barrio Nuevo, El Bordo, Las Cruces, Cruz Blanca, Las Delicias, La Granja, El Hato Melendez, El Molino, La Montanita, San Antonio Las Pilas, San Felipe, Santa Julia, Santa Marta Melendres, El Trompillo, La Verde
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Kostol s farnosťou Ayutla
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
1) do roku 1960, používajné sú dodnes oba názvy
Zdroje:
Sources:
www.eguate.com/site/es/dept/san_marcos
www.pbase.com/m_escalante_herrera/ayutla
URL CZ: https://www.valka.cz/Tecun-Uman-t96623#359663Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Tecun-Uman-Ayutla-GT-SM-t96623#359663Version : 0
MOD