Main Menu
User Menu

Tlaxco

Tlaxco (MX-TLA)

     
Název:
Name:
Tlaxco
Originální název:
Original Name:
Tlaxco
Další názvy:
Other Names:
náhuatl - miesto loptovej hry
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
19°37'17.5116"N 98°07'31.512"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Tlaxco, Atotonilco, El Rosario, José María Morelos Buenavista, Lagunilla, Tepeyahualco, San Augustin, Unión Ejidal Tierra y Libertad a ďalšie
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1585
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Farnosť San Agustín
Kaplnka Santo Calvario
Haciendy San José Tlacotla, Mimiahuapan, San José Tepeyahualco, Coapexco, Guadalupe, La Herradura, Guadalupe Huexotitla, an Andrés Buenavista, San Antonio Acopinalco a Mazaquiahuac
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Bartolomé Carrasco
Fructuoso Sánchez Solís
Gabriel M. Hernández
Ezequiel M. Gracia Lima
María de los Angeles Grant
Juventino Sánchez de la Vega
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew/enciclo_tlax
URL : https://www.valka.cz/Tlaxco-t94240#352706Verze : 0
MOD