Main Menu
User Menu

42. radiotechnický prapor radioelektronického boje [1997-1998]

42nd Electronic Warfare Battalion

     
Název:
Name:
42. radiotechnický prapor radioelektronického boje
Originální název:
Original Name:
42. radiotechnický prapor REB
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1997
Předchůdce:
Predecessor:
4. radiotechnický pluk radioelektronického boje
Datum zániku:
Disbanded:
30.11.1998
Nástupce:
Successor:
42. radiotechnický prapor elektronického boje
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1997-30.11.1998 42. smíšená radiotechnická brigáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1997-30.11.1998 České Budějovice, letiště
Velitel:
Commander:
01.10.1997-26.02.1998 Timko, Milan (Podplukovník)
27.02.1998-30.11.1998 Makudera, Vladimír (Podplukovník)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1997-30.11.1998 1. rota rušičů palubních radiolokátorů
01.10.1997-30.11.1998 2. rota rušičů palubních radiolokátorů
01.10.1997-30.11.1998 Rota podpory velení
01.10.1997-30.11.1998 Rota zabezpečení
01.10.1997-30.11.1998 Zpravodajské středisko

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
01.10.1997-30.11.1998 VÚ 3234 České Budějovice
Zdroje:
Sources:
www.army.cz
Kronika útvaru VÚ 3234 a VÚ 2321
www.valka.cz
URL : https://www.valka.cz/42-radiotechnicky-prapor-radioelektronickeho-boje-1997-1998-t93685#350923Verze : 0