Main Menu
User Menu

Ramos

Ramos Arizpe (MX-COA)

     
Název:
Name:
Ramos Arizpe
Originální název:
Original Name:
Ramos Arizpe
Další názvy:
Other Names:
hist. - San Nicolás de la Capellanía
Vyšší územní celek:
Higher Administrative Area:
Estado de Coahuila
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
25°32'27.1494"N 100°56'55.9464"W
Místní části:
Local Municipalities:
Cabecera municipal Ramos Arizpe, Alto de Norias (El Nuevo Alto de Norias), Amargos, Arroyo Negro, Buenavista, Canada Ancha, Canón del Tule Dos, Café del Oso, Clemente Garibay Cruz, El Alamito, El Barrial, El Barril, El Capricho, El Carmen (El Carmen de la Gloria), El Cóndor, El Cortijo de Abajo, El Coyote, El Jagüey, El Milagro, El Ojuelo de Enmedio, El Panal, El Pantano, San Gregorio, Ejido las Coloradas, Ejido San Martín de las Vacas, Santo Domingo
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1674
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
Chrámy del Senor del Amparo, Virgen de Santa María, San Nicolás Tolentino, Virgen del Refugio, Santo Cristo a Purísima Concepción
Haciendy Anhelo, del Rosario, La Minita, Santa María, Guadalupe
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Emilio Carranza
Fidencio Flores
Miguel Ramos Arizpe
Eulalio Gutiérrez
Francisco Coss
Luis Gutiérrez
Hipólito Charles
Vicente Dávila Aguirre
Pilar Ramos Sánchez
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
-
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
Poznámka:
Note:
+ Juan Zuazua Esparza
Zdroje:
Sources:
www.municipio.gob.mx/wb/ELOCALNew
mexico.pueblosamerica.com
URL : https://www.valka.cz/Ramos-t90078#336597Verze : 0
MOD