Main Menu
User Menu

2. pěší brigáda [1945-1946]

2nd Infantry Brigade

     
Název:
Name:
2. pěší brigáda
Originální název:
Original Name:
2. pěší brigáda
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1946
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1945-01.11.1946 15. divise /rychlá/
Dislokace:
Deployed:
01.10.1945-01.04.1946 Tábor, kasárny /
01.04.1946-01.11.1946 Benešov, kasárny /
Velitel:
Commander:

Náčelník štábu:
Chief of Staff:

Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1945-01.11.1946 Pěší prapor 38 /motorisovaný/
01.10.1945-01.11.1946 Pěší prapor 46 /motorisovaný/
01.10.1945-31.10.1946 Pěší prapor 48 /motorisovaný/

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
01.12.1945-01.04.1946 VÚ 4548 Tábor
01.04.1946-01.11.1946 VÚ 4548 Benešov
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha
URL : https://www.valka.cz/2-pesi-brigada-1945-1946-t49870#399711Verze : 0
MOD