Main Menu
User Menu

47. prapor pozemního zabezpečení navigace [1958-1963]

47th Ground Support Navigation Battalion

     
Název:
Name:
47. prapor pozemního zabezpečení navigace
Originální název:
Original Name:
47. prapor pozemního zabezpečení navigace
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1958
Předchůdce:
Predecessor:
47. rota pozemního zabezpečení navigace
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1963
Nástupce:
Successor:
47. prapor radiotechnického zabezpečení
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1958-19.08.1959 1. dopravní výsadkový letecký pluk
19.08.1959-01.10.1959 Velitelská letka
01.10.1959-01.09.1961 Letecký oddíl
01.09.1961-01.09.1963 7. letecký oddíl
Dislokace:
Deployed:
01.10.1958-01.09.1963 Praha, letiště /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
01.10.1958-01.09.1963 VÚ 1607 Praha
Zdroje:
Sources:
Vojenský ústřední archiv Praha, skupina ČSLA, Fond č. 760; Fond č. 359 (47. prapor pozemního zabezpečení navigace),
URL : https://www.valka.cz/47-prapor-pozemniho-zabezpeceni-navigace-1958-1963-t49063#456253Verze : 0
MOD
47. prapor pozemního zabezpečení navigace
byl podřízen:
01.10.1958-19.08.1959 1. dopravní výsadkový letecký pluk
19.08.1959-01.10.1959 Velitelská letka Velitelství letectva a protivzdušné obrany
01.10.1959-01.09.1961 Letecký oddíl
01.09.1961-01.09.1963 7. letecký oddíl


Zdroj:Vojenský ústřední archiv / Vojenský historický archiv; Fond č. 760; Fond č. 359
URL : https://www.valka.cz/47-prapor-pozemniho-zabezpeceni-navigace-1958-1963-t49063#582388Verze : 3