Main Menu
User Menu

Oddíl stíhačů tanků 12 [1940-1945]

12th Tank Destroyer Battalion

Panzerjäger-Abteilung 12

     
Název:
Name:
Oddíl stíhačů tanků 12
Originální název:
Original Name:
Panzerjäger-Abteilung 12
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1940
Předchůdce:
Predecessor:
Protitankový oddíl 12
Datum zániku:
Disbanded:
12.04.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1940-27.06.1944 12. pěší divize
12.08.1944-12.04.1945 12. divize lidových granátníků
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
balsi.de
URL : https://www.valka.cz/Oddil-stihacu-tanku-12-1940-1945-t218021#611301Verze : 1
MOD