Main Menu
User Menu

Velitelství armádní týlové oblasti 595 [1943-1943]

595th Army Rear Area Command

Kommandant des rückwärtigen Armeegebiets 595 / Korück 595

     
Název:
Name:
Velitelství armádní týlové oblasti 595
Originální název:
Original Name:
Kommandant des rückwärtigen Armeegebiets 595
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.02.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Hlavní polní velitelství 379
Datum zániku:
Disbanded:
13.10.1943
Nástupce:
Successor:
Hlavní polní velitelství 379
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.02.1943-15.08.1943 Kempfův armádní oddíl
15.08.1943-13.10.1943 8. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR,

Velitel:
Commander:
DD.02.1943-13.10.1943 Altrock, Wilhelm von (Generalleutnant)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
12.09.1943-17.09.1943 327. pěší divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-armadni-tylove-oblasti-595-1943-1943-t211653#596127Verze : 1
MOD