Main Menu
User Menu

Velitelství armádní týlové oblasti 532 [1942-1945]

532nd Army Rear Area Command / Kommandant des rückwärtigen Armeegebiets 532 / Korück 532

     
Název:
Name:
Velitelství armádní týlové oblasti 532
Originální název:
Original Name:
Kommandant des rückwärtigen Armeegebiets 532
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1942
Předchůdce:
Predecessor:
Velitelství armádní týlové oblasti 2. tankové armády
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1942-DD.08.1944 2. tanková armáda
DD.08.1944-08.05.1945 9. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
13.04.1942-08.05.1945 Bernhard, Friedrich (Generalleutnant)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Georg Tessin: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-armadni-tylove-oblasti-532-1942-1945-t210294#593723Verze : 0
MOD