Main Menu
User Menu

III. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 151 [1943-1943]

3rd Group of the 151st Dive Bomber Wing / III. Gruppe des Sturzkampfgeschwader 151 (III./St.G 151)

     
Název:
Name:
III. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 151
Originální název:
Original Name:
III. Gruppe des Sturzkampfgeschwader 151
Datum vzniku:
Raised/Formed:
17.05.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Doplňovací skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 3
Datum zániku:
Disbanded:
18.10.1943
Nástupce:
Successor:
III. skupina Bitevní eskadry 151
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
17.05.1943-18.10.1943 Eskadra střemhlavých bombardérů 151
Dislokace:
Deployed:
17.05.1943-18.10.1943 Acharnes, Fliegerhorst Athens-Tatoi /

Velitel:
Commander:
17.05.1943-17.09.1943 Göbel, Siegfried (Hauptmann)
20.09.1943-18.10.1943 Heins, Heinrich (Hauptmann)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
17.05.1943-18.10.1943 5. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 151
17.05.1943-18.10.1943 6. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 151
17.05.1943-18.10.1943 Štáb III. skupiny Eskadry střemhlavých bombardérů 151

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://ww2.dk/air/attack/stg151.html
URL : https://www.valka.cz/III-skupina-Eskadry-stremhlavych-bombarderu-151-1943-1943-t202029#581394Verze : 0
MOD