Main Menu
User Menu

II. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 102 [1943-1943]

2nd Group of the 102nd Dive Bomber Wing / II. Gruppe des Sturzkampfgeschwader 102 (II./St.G 102)

     
Název:
Name:
II. skupina Eskadry střemhlavých bombardérů 102
Originální název:
Original Name:
II. Gruppe des Sturzkampfgeschwader 102
Datum vzniku:
Raised/Formed:
22.02.1943
Předchůdce:
Predecessor:
II. skupina Letecké školy střemhlavých bombardérů 2
Datum zániku:
Disbanded:
18.10.1943
Nástupce:
Successor:
II. skupina Bitevní eskadry 102
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
22.02.1943-18.10.1943 Eskadra střemhlavých bombardérů 102
Dislokace:
Deployed:
22.02.1943-18.10.1943 Paříž, Fliegerhorst Paris-Orly /

Velitel:
Commander:
22.02.1943-24.08.1943 ?, ? ( )
25.08.1943-28.10.1943 Eyer, Fritz (Hauptmann)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
22.02.1943-18.10.1943 4. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 102
22.02.1943-18.10.1943 5. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 102
22.02.1943-18.10.1943 6. letka Eskadry střemhlavých bombardérů 102
22.02.1943-18.10.1943 Štáb II. skupiny Eskadry střemhlavých bombardérů 102

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://ww2.dk/air/attack/stg102.html
URL : https://www.valka.cz/II-skupina-Eskadry-stremhlavych-bombarderu-102-1943-1943-t202013#581369Verze : 0
MOD