Main Menu
User Menu

2. brigáda [1925-1936]

2nd Brigade

     
Název:
Name:
2. brigáda
Originální název:
Original Name:
2nd Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.03.1925
Předchůdce:
Predecessor:
2. pěší brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
24.08.1936
Nástupce:
Successor:
2. pěší brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
23.03.1925-24.08.1936 1. divize
Dislokace:
Deployed:
23.03.1925-DD.MM.1931 Sackets Harbor, Madison Barracks
DD.MM.1931-24.08.1936 Oswego, Fort Ontario

Velitel:
Commander:
23.03.1925-01.04.1927 Parker, Frank S. (Brigadier General)
01.04.1927-01.09.1927 Hughes, John H. (Colonel)
01.09.1927-09.05.1928 Ingram, Ralph E. (Colonel)
09.05.1928-01.09.1928 Traub, Peter E. (Brigadier General)
01.09.1928-09.12.1928 Madden, John (Colonel)
09.12.1928-11.10.1929 Kilbourne, Charles E. (Brigadier General)
11.10.1929-12.11.1929 Madden, John (Colonel)
13.11.1929-15.10.1931 Jackson, William P. (Brigadier General)
15.10.1931-08.02.1932 Morrow, Charles H. (Colonel)
08.02.1932-31.03.1936 Roberts, Charles D. (Brigadier General)
31.03.1936-02.05.1936 Cooper, Hiram M. (Colonel)
02.05.1936-24.08.1936 Miles, Perry L. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
23.03.1925-24.08.1936 26. pěší pluk
23.03.1925-24.08.1936 28. pěší pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Wilson, John B.: Armies, Corps, Divisions, and Separate Brigades, Center of Military History, United States Army, Washington, 1999 (p. 136)
Clay, Steve E.: U.S. Army Order of Battle 1919–1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations. Combat Studies Institute Press, 2010
URL : https://www.valka.cz/2-brigada-1925-1936-t193822#557921Verze : 2
MOD