Main Menu
User Menu

Západní vojenský okruh [2010-?]

Western Military District / Западный военный округ

     
Název:
Name:
Západní vojenský okruh
Originální název:
Original Name:
Западный военный округ
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.09.2010
Předchůdce:
Predecessor:
Leningradský vojenský okruh
Moskevský vojenský okruh
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.RRRR
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.09.2010-DD.MM.RRRR Ministerstvo obrany
Dislokace:
Deployed:
20.09.2010-DD.MM.RRRR Sankt-Petěrburg

Velitel:
Commander:
20.09.2010-09.11.2012 Bachin, Arkadij Viktorovič (generálplukovník)
09.11.2012-20.12.2013 Sidorov, Anatolij Alexejevič (generálporučík)
20.12.2013-10.11.2015 Sidorov, Anatolij Alexejevič (generálplukovník)
10.11.2015-DD.MM.RRRR Kartapolov, Andrej Valerijevič (generálplukovník)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
20.09.2010-13.12.2010 Maximov, Nikolaj Michajlovič (viceadmirál)
13.12.2010-29.10.2012 Maximov, Nikolaj Michajlovič (admirál)
29.10.2012-24.12.2012 Sidorov, Anatolij Alexejevič (generálporučík)
24.12.2012-21.06.2014 Kartapolov, Andrej Valerijevič (generálporučík)
21.06.2014-DD.MM.RRRR Astapov, (generálporučík)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.11.2014-DD.MM.RRRR 1. gardová tanková armáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
20.09.2010 Řád Lenina
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://stat.mil.ru/
URL : https://www.valka.cz/Zapadni-vojensky-okruh-2010-t193237#556622Verze : 1
MOD