Main Menu
User Menu

Štáb Skupiny námořního průzkumu 125 [1943-1944]

Staff of the 125th Maritime Reconnaissance Group / Stab der Seeaufklärungsgruppe 125 (Stab/SAGr. 125)

     
Název:
Name:
Štáb Skupiny námořního průzkumu 125
Originální název:
Original Name:
Stab der Seeaufklärungsgruppe 125
Datum vzniku:
Raised/Formed:
13.07.1943
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb Průzkumné skupiny 125 (námořní)
Datum zániku:
Disbanded:
05.09.1944
Nástupce:
Successor:
Štáb IV. skupiny Těžké stíhací eskadry 26
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.07.1943-DD.08.1944 Skupina námořního průzkumu 125
Dislokace:
Deployed:
13.07.1943-25.08.1944 Konstanca, Seefliegerhorst Constanța /
26.08.1944-31.08.1944 Soluň, Seefliegerhorst Saloniki-Mikra /
01.09.1944-05.09.1944 List (Sylt), Seefliegerhorst List /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.07.1944-05.09.1944 Blohm & Voss BV 138
Poznámka:
Note:
DD.08.1944 absorbován Stab/Seefliegerführer Schwarzes Meer
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/air/seefl/sagr125.htm
URL : https://www.valka.cz/Stab-Skupiny-namorniho-pruzkumu-125-1943-1944-t190822#551499Verze : 0
MOD