Main Menu
User Menu

Iseki, Micuru

Mitsuru Iseki / 井関仭

     
Příjmení:
Surname:
Iseki
Jméno:
Given Name:
Micuru
Jméno v originále:
Original Name:
井関仭 / いせき・みつる
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
12.12.1888 ?, prefektura Hjógo /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
02.04.1956 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: 134. divize
velitel: 36. divize
velitel: 3. brigáda těžkého polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org
www.generals.dk
https://pwencycl.kgbudge.com/I/z/Izeki_Mitsuru.htm
URL : https://www.valka.cz/Iseki-Micuru-t177837#523548Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Iseki
Jméno:
Given Name:
Micuru
Jméno v originále:
Original Name:
井関仭 / いせき・みつる
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.12.1908-28.05.1910 vojenská akadémia
09.12.1916-26.11.1919 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1910 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1933 plukovník
01.11.1937 generálmajor
01.08.1940 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
11.10.1935-DD.06.1936 Velitel : 3. sekce (obrana) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
DD.06.1936-01.11.1937 Velitel : 4. sekce (obrana) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
11.10.1935-01.11.1937 Velitel : 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu

Ručně vyplněné položky:
01.08.1933-11.10.1935 velitel 1. samostatného pluku horského delostrelectva
11.10.1935-DD.06.1936 náčelník 3. sekcie (obrana), 1. kancelárie, Generálneho štábu
11.10.1935-01.11.1937 náčelník 3. sekce (pevnosti) 1. kanceláře Imperiálního armádního generálního štábu
DD.06.1936-01.11.1937 náčelník 4. sekcie (obrana), 1. kancelárie, Generálneho štábu
01.11.1937-09.03.1939 velitel 3. brigády ťažkého polného delostrelectva
09.03.1939-01.08.1940 velite Vojenskej školy polného delostrelectva
01.08.1940-28.02.1943 velitel 36. divízie
28.02.1943-15.04.1943 pridelený k Generálnemu štábu
15.04.1943-DD.MM.RRRR výslužba
05.11.1943-DD.MM.RRRR znovu povolaný
05.11.1943-16.07.1945 velitel 52. náhradnej divízie
16.07.1945-02.09.1945 velitel 134. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org
www.generals.dk
https://pwencycl.kgbudge.com/I/z/Izeki_Mitsuru.htm
URL : https://www.valka.cz/Iseki-Micuru-t177837#523550Verze : 1
MOD