Main Menu
User Menu

Pluk tankových granátníků 4 [1942-1945]

4th Tank Grenadier Regiment

Panzergrenadier-Regiment 4

     
Název:
Name:
Pluk tankových granátníků 4
Originální název:
Original Name:
Panzergrenadier-Regiment 4
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.07.1942
Předchůdce:
Predecessor:
Střelecký pluk 4
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.07.1942-01.11.1942 6. brigáda tankových granátníků
01.11.1942-08.05.1945 6. tanková divize
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
05.07.1942-05.11.1943 Unrein, Martin (Oberst)
05.11.1943-DD.MM.1944 Hauschildt, Werner (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Pluk-tankovych-granatniku-4-1942-1945-t167951#504236Verze : 1
MOD