Main Menu
User Menu

323. stíhací bombardovací křídlo [1955-1957]

323rd Fighter-Bomber Wing

     
Název:
Name:
323. stíhací bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
323rd Fighter-Bomber Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.05.1955
Předchůdce:
Predecessor:
323. bombardovací křídlo, lehké
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1957
Nástupce:
Successor:
323. křídlo pro letecký výcvik
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.08.1955-01.09.1957 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.08.1955-01.09.1957 Bunker Hill, Bunker Hill Air Force Base
Velitel:
Commander:
08.08.1955-21.12.1955 Duncan, Carter E. (Colonel)
21.12.1955-14.07.1956 Muldoon, Bernard R. (Colonel)
14.07.1956-22.07.1957 Moore, Joseph H. (Colonel)
22.07.1957-15.08.1957 Cornett, Billy (Colonel)
15.08.1957-01.09.1957 Chisholm, Henry J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
08.08.1955-01.09.1957 323. stíhací-bombardovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/323-stihaci-bombardovaci-kridlo-1955-1957-t138691#452838Verze : 0
MOD